Logo

Audi A7 Sportback S - limitowana edycja z większym pazurem

Audi A7 Sportback jest z założenia sportową limuzyną, która ma łączyć ze sobą luksus i emocje. Niemiecki producent postanowił przygotować coś bardziej zadziornego w efekcie, czego powstała limitowana edycja S.

Audi A7 Sportback S Audi A7 Sportback S

Projektanci zmienili nieco nadwozie, które otrzymało agresywne zderzaki i szersze progi, a całość uzupełniają 19-calowe felgi w stylu S-Line. We wnętrzu natomiast znajdziemy skórzaną tapicerkę, trójramienną kierownicę oraz sportowe fotele.

Audi A7 Sportback S Audi A7 Sportback

Limitowana edycja S to też bogatsza lista wyposażenia, na której znajdziemy między innymi system multimedialny MMI z nawigacją, automatyczną klimatyzację czy w pełni elektrycznie regulowane fotele. Klienci mogą też opcjonalnie nabyć asystenta parkowania i oświetlenie otoczenia samochodu.
.

Audi A7 Sportback - test

Niestety mamy do czynienia z małą ilością modyfikacji, które obejmują obniżone o 20mm i utwardzone zawieszenie. Wydech otrzymał jedynie nowe końcówki, co pozostawia nieco do życzenia.

Edycja S kosztuje 11 000 euro więcej od standardowych odmian. Samochód zadebiutował w holenderskich salonach i bardzo możliwe, że w najbliższym czasie powędruje do kolejnych krajów.

Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback
Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback Audi A7 Sportback

2011-10-17 - A. Ruciński

0

Komentarze do:
Audi A7 Sportback S - limitowana edycja z większym pazurem

Podobne artykuły i galerie