Logo

Audi A8 - luksusowy demon od Hofele Design

Niemiecka motoryzacja zyskuje ciągle na popularności, czego efektem są między innymi liczne pakiety modyfikacji.  Niemcy przez lata rozwinęli rynek tuningu, dzięki czemu możemy podziwiać niezwykłe samochody, jak prezentowane dziś Audi A8. Taką limuzyną chciałby podróżować każdy.

Audi A8 Hofele Design Audi A8 Hofele Design

Tuner Hofele Design przygotował specjalny projekt bazujący na Audi A8 z 2011 roku. Inżynierowie i projektanci zmienili kilka szczegółów, które przełożyły się na rewelacyjną całość. Limuzyna zyskała na charakterze i agresji. Główne modyfikacje silnika objęły nowe oprogramowanie, dzięki czemu 4,2-litrowe V8 TFSI generuje teraz 390 KM.

Audi A8 Hofele Design Audi A8 Hofele Design

Nie zapomniano o nadwoziu, które wzbogacił kompletny body kit. Nowe zderzaki, poszerzone progi i dyfuzor robią bardzo dobre wrażenie. Całość prezentuje się niczym luksusowa wersja wyścigowego bolidu. Felgi w rozmiarze od 20 do 22-cali idealnie komponują się z nadwoziem. Tym bardziej, że limuzyna została osadzona na niższym zawieszeniu. Miłośnicy luksusów też nie będą narzekać. Wnętrze zostało w całości pokryte skórą i drewnem wysokiej jakości. Prezentowane Audi A8 perfekcyjnie łączy sport i luksus. Niestety nie zdradzono cen modyfikacji.

Audi A8 Hofele Design Audi A8

2012-03-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Audi A8 - luksusowy demon od Hofele Design

Podobne artykuły i galerie