Logo

Audi RS4 Avant - spory zastrzyk mocy od ABT

Audi RS4 Avant w najnowszym wcieleniu imponuje pod każdym względem. Mocarnie wyglądające nadwozie i potężna moc sprawiają, że rodzinne kombi zdaje się być bardziej atrakcyjne od niektórych supersamochodów.
ABT postanowiło dorzucić swoje 5 groszy do niemieckiego sportowego kombi. Projektanci tunera zastosowali zmodyfikowany zderzak z przodu, nowe listwy progowe oraz pokaźniejszy dyfuzor z tyłu. Na zdjęciach widzimy nadwozie polakierowane w kolorze Nardo Grey, ale oczywiście klienci mogą sobie zażyczyć dowolny lakier. W nadkolach znajdziemy 20-calowe felgi dostępne w głębokiej czerni zarówno w macie jak i połysku.

ABT Audi RS4 ABT Audi RS4

Prawdziwe fajerwerki znajdują się pod maską. A tam jednostka 2.9 V6 została wyżyłowana z 450 do 510KM. Moment urósł do 680Nm. Nie zdradzono osiągów zmodyfikowanego kombi, ale przyspieszenie do setki powinno być znacznie niższe niż 4 s. Całość modyfikacji dopełnia obniżone zawieszenie mające na celu poprawę trakcji w zakrętach. Jak widać RS4 Avant od ABT prezentuje się imponująco.

ABT Audi RS4 ABT Audi RS4

2018-02-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Audi RS4 Avant - spory zastrzyk mocy od ABT

Podobne artykuły i galerie