Logo

Bentley Bentayga od Mansory - już nie taki elegancki

Bentley Bentayga jest obecnie najmocniejszym i najszybszym SUVem świata. A do tego jest też dość sporym pojazdem i niekoniecznie najładniejszym. Wizyty u tunerów służą zaś upiększaniu aut, ale projekty Mansory zdają się zaprzeczać tej idei.

Wydanie kontrowersyjnego tunera będzie dostępne w kolorze czarnym oraz białym z czarnymi carbonowymi wstawkami. Włókno węglowe zagościło na masce, przednim splitterze, dyfuzorze oraz spojlerze na klapie bagażnika. Użycie lekkich materiałów w takim kolosie jest dobrym pomysłem nawet jeżeli chodzi o pojazd elegancki. Jednak tuner postawił na nieco zbyt krzykliwy styl.

Mansory Bentley Bentayga Mansory Bentley Bentayga

Miłośników mocy zainteresuje serce, a jest nim silnik W12, który po kilku modyfikacjach generuje 701 KM oraz 1050Nm momentu obrotowego. Przyspieszenie do setki w 3,5s i prędkość maksymalna 311 km/h robi wrażenie. Kierowcę będzie cieszył głośniejszy wydech, natomiast sam SUV przetoczy się przez ulice na 23-calowych kołach. Jednak czy całość wygląda dobrze? To już trzeba ocenić indywidualnie.

Mansory Bentley Bentayga Mansory Bentley Bentayga
Mansory Bentley Bentayga

2016-10-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Bentley Bentayga od Mansory - już nie taki elegancki

Podobne artykuły i galerie