Logo

Bentley Continental GTC - krzykliwy projekt od Mansory

Ostatnio Mansory pokazało kilka dość stonowanych jak na swój styl projektów. Tym samym wielu myślało, że podejście tunera nieco złagodniało. Okazuje się, że nadzieje były złudne, a dowodem na to jest prezentowany Bentley Continental GTC.

Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC

Tuner postawił na połączenie czerni i pomarańczy, co na ogół sprawdza się w tuningu. W przypadku prezentowanego Bentleya to połączenie wygląda ostentacyjnie tym bardziej, że czerń jest tu nielakierowanym włóknem węglowym w zastraszającej ilości. Auto straciło całkowicie swój elegancki charakter.

Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC

We wnętrzu znajdziemy kolorystyczną kontynuację nadwozia. Kokpit zdobią carbon, skóry i aluminium. Ciężko jednak o całości powiedzieć, aby była wysmakowana. Cały pakiet spełnia jednak podstawowe założenie i obok auta ciężko przejść obojętnie. Dużym plusem jest napęd. Tutaj tuner też nie uznał kompromisów i to dobrze. Potężny napęd generuje aż 986 KM co pozwala osiągać setkę w 3,9 sekundy i rozpędzać się do 330 km/h. Osiągi nadrabiają stylistyczny brak smaku.

Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC Bentley Continental GTC

2015-09-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Bentley Continental GTC - krzykliwy projekt od Mansory

Podobne artykuły i galerie