Logo

Citroen DS3 - stylowy hatchback przeszedł lifting

Producenci rzucili się do odświeżania swoich modeli. Praktycznie każda marka szykuje nowości na najbliższe miesiące i w tyle nie pozostaje Citroen. Model DS3 jest obecny na rynku już dość długo i zdążył się nieco zestarzeć mimo ciekawej stylistyki. Francuzi zdecydowali się pokazać auto po liftingu.

Citroen DS3 Citroen DS3

Hatchback nie otrzymał zbyt wielu zmian, choć są one bardzo istotne. Nadwozie zyskało elegancję i znacznie świeższy wygląd dzięki ksenonowym reflektorom z wbudowanymi diodami LED. Te wyglądają rewelacyjnie i do tego znacznie lepiej świecą niż poprzednie.

Citroen DS3 Citroen DS3

Nie licząc świateł Francuzi postawili na liftingowy standard. W ofercie znajdziemy nowe lakiery nadwozia, opcje wykończenia kabiny oraz wzory felg. Największą zmianą są jednostki napędowe. Znajdziemy wśród nich ekologicznego diesla BlueHDi w dwóch wariantach mocy: 100 KM i 120 KM oraz 82-konnego benzyniaka PureTech. Ten ostatni będzie dostępny na wybranych rynkach. Premiera rynkowa odświeżonego modelu powinna nastąpić w najbliższych miesiącach.

Citroen DS3 Citroen DS3 Citroen DS3 Citroen DS3

2014-05-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Citroen DS3 - stylowy hatchback przeszedł lifting

Podobne artykuły i galerie