Logo

Citroen DS3 w specjalnej wersji Benefit Cosmetics

Citroen ma na swoim koncie ciekawe projekty powstałe przy współpracy z firmą Benefit Cosmetics. Francuski producent postanowił ponownie połączyć siły z firmą kosmetyczną i zaprezentował nową edycje specjalną modelu DS3. Jego wersje specjalne cieszą się wielką popularnością i nie inaczej powinno być tym razem.

Citroen DS3 Benefit Cosmetics Citroen DS3 Benefit Cosmetics

Nowa wersja oferuje przede wszystkim ciekawe połączenie kolorów. Klienci będą mogli wybrać jeden z dwóch oryginalnych wariantów. Hatchback otrzymał w pierwszej wersji szare nadwozie z kontrastującym żółtym dachem i czapkami lusterek. W drugiej wersji producent oferuje czerwień i biały dach.

Citroen DS3 Benefit Cosmetics Citroen DS3 Benefit Cosmetics

Ie zabrakło oczywiście stylowych chromowanych detali, przyciemnianych szyb oraz 17-calowych felg. We wnętrzu także pojawiło się kilka nowości. I tak w kokpicie znajdziemy unikatowe dywaniki, aluminiowe pedały oraz białe wstawki kokpitu. Całość ma się prezentować nieco bardziej stylowo. Nieco rozczarowują jednostki napędowe. Pod maską znajdą się silniki o mocy 82 KM lub 120 KM. Auto będzie przeznaczone zdecydowanie dla osób wolących się lansować niż szybko jeździć.

Citroen DS3 Benefit Cosmetics Citroen DS3 Benefit Cosmetics Citroen DS3 Benefit Cosmetics Citroen DS3 Benefit Cosmetics

2014-03-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Citroen DS3 w specjalnej wersji Benefit Cosmetics

Podobne artykuły i galerie