Logo

Ferrari 488 GTB zmodyfikowane przez Misha Design

Ferrari 488 jest zdecydowanie jednym z najpiękniejszych samochodów na rynku. Włoscy projektanci wykonali świetną robotę dając bardzo ciężki orzech do zgryzienia tunerom. Zepsucie sportowego nadwozia jest bardzo łatwe, a każde modyfikacje są kierowane do konkretnej grupy odbiorców.
Misha Design zdecydowało się wypuścić bodykit dla Ferrari 488 GTB. I tak karoserię wzbogaciły potężne nadkola, które w sumie poszerzyły samochodów o 7,6cm z każdej strony. Pakiet oferuje przedni splitter i zmieniony zderzak, wielkie skrzydło z tyłu i pokaźny dyfuzor. Zmodyfikowane nadwozie posadzono na kołach Savini i odziano w opony Toyo. Tak zmienione auto spodoba się jedynie najbardziej zagorzałym miłośnikom tuningu.

Ferrari 488 GTB Misha Design Ferrari 488 GTB Misha Design

Niestety tuner nie zdecydował się na modyfikacje silnika. Szkoda, ponieważ doładowane V8 o mocy 670KM byłoby wdzięczną platformą do modyfikacji. Samo Ferrari pracuje podobno nad odmianą GTO, która powalczy z McLarenem 720S. Jeżeli zaś chodzi o stuningowany model to ciekawe czy pakiet znajdzie odbiorców.

Ferrari 488 GTB Misha Design Ferrari 488 GTB Misha Design

2017-12-06 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ferrari 488 GTB zmodyfikowane przez Misha Design

Podobne artykuły i galerie