Logo

Ford Focus ST Kombi - debiut sportowego kombi

Ford Focus ST od niedawna jest dostępny w nadwoziu hatchback, a teraz przyszła pora na prezentację kombi. Auto ma trafić wkrótce do europejskich salonów, a już teraz możemy poznać polskie ceny.
Ford Focus ST Kombi technicznie nie różni się od pięciodrzwiowej wersji. Praktyczne nadwozie jest tu główną zmianą. Podobnie jak w przypadku krótszej wersji klienci sięgną po jeden z dwóch silników. Prawdziwe ST jest napędzane przez 2,3-litrowy silnik benzynowy o mocy 280 KM i momencie obrotowym 420 Nm. W ofercie znajdzie się także 190-konny, dwulitrowy diesel. W tym wypadku jednak dostajemy ubogie auto jedynie wyglądające na wersję ST.

Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi

Obie wersje różnią się nie tylko silnikami. W benzynowym wariancie dostajemy prawdziwe sportowe auto wyposażone w zaawansowane adaptacyjne zawieszenie czy elektroniczną szperę. Opcjonalnie można skorzystać z 7-biegowego automatu. Wersja z dieslem wykorzystuje jedynie 6-biegowy manual. Na ile wyceniono Forda Focusa ST w wersji kombi?

Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi

Za podstawowy wariant z dieslem zapłacimy 120 200 zł. Wyposażenie w wersji ST3 wiąże się z wydatkiem 11 300 zł. Prawdziwy ST Kombi z benzynową jednostką to wydatek rzędu 137 400 zł w wersji ST2 z manualem. Topowa wersja została wyceniona na 158 650 zł.

Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi Ford Focus ST Kombi

2019-05-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Ford Focus ST Kombi - debiut sportowego kombi

Podobne artykuły i galerie