Logo

Ford S-Max i Galaxy po liftingu - pierwsze zdjęcia

Autorskie projekty Forda - S-Max i Galaxy od razu po premierze zyskały rzesze zwolenników o których koncern nie mógł nawet marzyć w czasach, gdy Galaxy było klonem VW Sharana. Nic zatem dziwnego, że wielu fanów tych modeli w napięciu czekało na to, co Ford zaproponuje w modelach po liftingu.

Ford S-Max po liftingu Ford Galaxy po liftingu

Pierwsze oficjalne fotografie minivanów S-MAX i Galaxy na rocznik modelowy 2010 pojawiły się w internecie. Rodzinne Fordy po liftingu otrzymały drobne modernizacje nadwozia.

Ford S-Max po liftingu Ford S-Max po liftingu

Karoseria bardziej sportowego S-MAX’a zyskała nowy zderzak przedni z lampami LED do jazdy dziennej oraz atrapą chłodnicy nawiązującą kształtem do tej z modelu Fiesta. Ponadto, w aucie pojawiły się zmodernizowane lampy tylne i zmienione koła.

O bardziej rodzinnym i przestronnym Fordzie Galaxy nie możemy powiedzieć zbyt wiele, bowiem do dyspozycji mamy tylko jedno zdjęcie modelu 2010. Widzimy jedynie, że samochód otrzymał nowy grill, przeprojektowany zderzak przedni i zmodyfikowane felgi.

Ford S-Max po liftingu

Nieoficjalnie wiadomo, że gama silników obu minivanów została wzbogacona o nowy silnik diesla. Jednak na oficjalne potwierdzenie ze strony Forda będziemy musieli jeszcze poczekać.


2009-12-13 - K. Spychalski

0

Komentarze do:
Ford S-Max i Galaxy po liftingu - pierwsze zdjęcia

Podobne artykuły i galerie