Logo

Honda Civic Aero - pakiet tuningowy od producenta

Honda Civic w ostatnich latach ewoluowała w samochód, który można kochać bądź nienawidzić. Dziewiąta generacja rozwija design poprzednika, choć naszym zdaniem projektanci poszli w złą stronę i sprawili, ze ciekawy pomysł zmienił się w nudną bryłę. Rozwiązaniem może być tuningowy pakiet  Aero dostępny w salonach.

Honda Civic Aero Honda Civic Aero

Producent stworzył kompletny zestaw modyfikacji, który nieco uatrakcyjnia miejski kompakt. W skład modyfikacji wchodzą między innymi nowe zderzaki, z czarnymi dodatkami oraz nieoferowane dotychczas wzory felg w rozmiarach 17 i 18 cali. Dzięki temu auto uzyskało nieco bardziej sportowego charakteru, choć z rewolucją nie mamy do czynienia.

Honda Civic Aero Honda Civic Aero

Aero ma być chwilowym uzupełnieniem oferty podczas braku sportowych odmian. Niestety W salonach nie ma obecnie odmiany Type-R, która zadebiutuje na rynku w przyszłym roku. Szkoda, że producent nie pokusił się o delikatne wzmocnienie jednostki napędowej. Civic nie należy do najszybszych obecnie modeli i to się jeszcze prędko nie zmieni. Cena pakietu nie jest jeszcze znana.

Honda Civic Honda Civic

2013-01-12 - J.Kruczek

0

Komentarze do:
Honda Civic Aero - pakiet tuningowy od producenta

Podobne artykuły i galerie