Logo

Honda Civic Type R Limited Edition - nadchodzi odchudzona ostrzejsza wersja

Honda Civic Type R przeszła dopiero co lifting i jeszcze nie zdążyła zadebiutować w odświeżonej wersji, a już zaprezentowano nową specjalną wersję Limited Edition. Hot-hatch w wydaniu specjalnym ma być bezkompromisową torowa zabawką, co jest ciekawe, ponieważ już seryjny model nie idzie na kompromisy.
Honda Civic Type R Limited Edition według zapowiedzi trafi na rynek amerykański w ilości 600 egzemplarzy oraz europejski z nakładem zaledwie 100 sztuk. Klienci będą mieli bardzo szeroki wybór kolorów o ile zdecydują się na żółty lakier Phoenix/Sunlight Yellow. Innych barw nie przewidziano.

Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition

Europejski stracił na wadze 47 kg. Honda Civic Type R Limited Edition na rynek europejski straciła większość elementów komfortowego wyposażenia, jak system multimedialny czy klimatyzację. W amerykańskiej odsłonie pozostawiono te elementy przez co jest ona cięższa.

Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition

Hot-hatch w limitowanej serii zostanie wyposażony w układ zawieszenia oraz poprawiony układ kierowniczy. Honda jest pewna, że limitowany model będzie najlepiej prowadzącym się przednionapędowym samochodem na rynku. W karoserii znajdziemy nowe czarne elementy stylistyczne, jak spojlery, progi czy osłony lusterek i dach. Niestety nie zdecydowano się na wzmocnienie napędu. Honda Civic Type R Limited Edition ma zadebiutować w salonach latem tego roku.

Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition Honda Civic Type R Limited Edition

2020-02-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Honda Civic Type R Limited Edition - nadchodzi odchudzona ostrzejsza wersja

Podobne artykuły i galerie