Logo

Honda Civic Type R - producent zapowiedział oficjalne akcesoria JDM

Honda Civic Type R jest jednym z najostrzej wyglądających samochodów na rynku. To doskonale pasuje do jej dzikich osiągów. Jednak zawsze ktoś może chcieć więcej, dlatego producent postanowił odpowiedzieć na zapotrzebowanie.

Marka przygotowała komplet oficjalnych akcesoriów JDM zmieniających hot-hatcha w jeszcze bardziej rasową maszynę. Akcesoria zadebiutują wraz z samochodem na rynku japońskim 29 września. Póki co nie ujawniono, czy będą one dostępne także na innych rynkach.

Honda Civic Type R Honda Civic Type R

W ofercie pojawiły się rajdowe dziesięcioramienne, białe alufelgi w rozmiarze 18 cali. Klienci mogą wybrać czerwone wykończenie grilla oraz osłony lusterek w czerwieni bądź czerni. Po bokach znajdą się żółte światła obrysowe a tylny spojler może zostać wykonany z czerwono-czarnego włókna węglowego.

Honda Civic Type R Honda Civic Type R

Również we wnętrzu znajdziemy dodatki z carbonu oraz skórzane elementy w czerwonym i czarnym kolorze. Nie mogło zabraknąć specjalnych dywaników i dodatkowych akcentów z aluminium. Teraz nie pozostaje nic, jak mieć nadzieję, że akcesoria będą dostępne także w Europie.

Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R Honda Civic Type R

2017-08-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Honda Civic Type R - producent zapowiedział oficjalne akcesoria JDM

Podobne artykuły i galerie