Logo

Honda Civic - odmłodzony hatchback w szczegółach

Honda zabrała się za odświeżanie swojej gamy modelowej. Ostatnio lifting przeszedł model CR-V, a teraz przyszedł czas na Civica. Niedługo odmłodzony hatchback zagości w salonach więc warto mu się bliżej przyjrzeć.

Honda Civic Honda Civic

Producent opublikował nowe zdjęcia Civica i możemy na nich zobaczyć, że poprawie uległ nieco wygląd zewnętrzny. Przede wszystkim japoński model prezentuje się lepiej dzięki reflektorom wyposażonym w diody LED do jazdy dziennej. Gamę uzupełni też nowa odmiana Sport wyróżniającą się większymi felgami i agresywniejszym body kitem.

Honda Civic Honda Civic

Dużo więcej zmian zawiera strona technologiczna. Inżynierowie dopracowali nastawy podwozia i doposażyli pojazd w nowe systemy bezpieczeństwa. Zdecydowanie lepiej prezentuje się także wykończenie wnętrza. Na desce rozdzielczej pojawi się duży, dotykowy wyświetlacz pozwalający na pracę z systemem Android.

Podstawowy wariant będzie posiadał system City-Brake Active zapobiegający kolizjom przy niskich prędkościach. Za napęd będą odpowiadały dobrze znane silniki. Rolę najmocniejszego ma pełnić benzynowy 1,8 i-VTEC o mocy 148 KM. Nie zabraknie także 120-konnego diesla 1,6 i-DTEC. Podstawowy benzyniak 1,4 generujący 100 KM ma być dostępny jedynie w wersji hatchback.

Honda Civic Honda Civic
Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic Honda Civic

2015-02-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Honda Civic - odmłodzony hatchback w szczegółach

Podobne artykuły i galerie