Logo

Honda Civic - polska premiera sedana

Honda wprowadziła już na polski rynek nowego Civic’a w wydaniu hatchbacka. Teraz przyszła pora na wersję sedan, która była pokazywana na przeprowadzonym niedawno Motor Show w Poznaniu. Nowa wersja nadwoziowa startuje w sprzedaży i trzeba przyznać, że ceny startują z wysokiego pułapu.

Początkowo dostępny będzie jedynie model z mocniejszym silnikiem 1.5 o mocy 182KM. Później do oferty powinien dołączyć diesel. Oba silniki mogą być sparowane z 6-stopniowym manualem lub bezstopniową skrzynią automatyczną. Tak więc każdy znajdzie wersję dla siebie.

Honda Civic Sedan Honda Civic Sedan

Podstawowe wyposażenie obejmuje system ostrzegania przed kolizją, aktywny tempomat, podgrzewane siedzenia przednie, dwustrefową klimatyzację. Samochód został oparty na zupełnie nowej płycie podłogowej, dzięki czemu w bagażniku wygospodarowano aż 519 litrów. Polski cennik startuje od kwoty 90 400 zł za opcję z manualną skrzynią biegów. Opcja Elegance to koszt już 99 tys. zł , natomiast Executive to wydatek 109 tys. zł. Skrzynia automatyczna to dodatek 5 tys. zł.

Honda Civic Sedan Honda Civic Sedan

2017-05-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Honda Civic - polska premiera sedana

Podobne artykuły i galerie