Logo

Jaguar F-Type - Arden Design podkreśliło charakter brytyjskiego sportowca

Arden Design brała już na warsztat Jaguara F-Type, a zdobywane doświadczenie postanowiła przelać na kolejny projekt. Niemiecki tuner przygotował ciekawy pakiet dodający jeszcze więcej charakteru do i tak zadziornego roadstera i coupe.

Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design

Modyfikacje stylistyczne F-Type nie należą do łatwych zadań. Brytyjski model jest już w serii niezwykle pięknym autem i jakiekolwiek zmiany mogą go zepsuć. Arden wybrnął z zadania dość dobrze i jego wizja roadstera prezentuje się całkiem okazale.

Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design

Bodykit podkreśla charakter roadstera. Ostrzejsze zderzaki i progi dobrze współgrają z linią auta, a felgi doskonale uzupełniają całość. Te ostatnie są dostępne w kilku różnych wzorach. Sam wygląd to nie wszystko dlatego zastosowano obniżone zawieszenie poprawiające trakcję. Zmieniony wydech zadba o lepsze brzmienie. We wnętrzu będziemy się cieszyć nowymi pedałami, skórą, aluminium, drewnem i włóknem węglowym. Szkoda, że nie pomyślano o zmianach w napędzie.

Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design Jaguar F-Type od Arden Design

2014-09-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Jaguar F-Type - Arden Design podkreśliło charakter brytyjskiego sportowca

Podobne artykuły i galerie