Logo

Jaguar F-Type - odświeżone coupe oficjalnie debiutuje

Jaguar F-Type zgodnie z zapowiedziami przeszedł gruntowny lifting. Sportowy model otrzymał rozwiązania stylistyczne z innych nowych modeli marki i dzięki temu wygląda jeszcze ostrzej.
Projektanci postanowili przeprojektować przód wykorzystując inspiracje z modelu I-Pace, co zaowocowało bardziej dynamiczną linią przodu. Pas przedni został obniżony i pojawił się w nim grill otoczony sporymi wlotami powietrza. Maska ostrzej opada w dół do wąskich reflektorów. W tyle pojawił się zderzak z efektownie nakreślonym dyfuzorem. Warto nadmienić, że maska otwierająca się do przodu, jak w klasycznym E-Type.

Jaguar F-Type Jaguar F-Type

Jaguar F-Type w topowej odmianie R może się pochwalić imponującym silnikiem V8 o mocy 575 KM. Cała moc trafia na wszystkie koła, co zapewnia sprint do setki w czasie 3,5 s. W standardowym modelu znajdzie się motor V8 o mocy 450 KM. Europejscy klienci będą mogli wybrać także bazową wersję z dwulitrowym silnikiem o mocy 300 KM.

Jaguar F-Type Jaguar F-Type

W kabinie znalazło się mniej zmian niż w nadwoziu. Największą nowością jest 12,3-calowy ekran instrumentów. Kokpit zdobią luksusowe materiały, jak skóra Windsor. Według zapowiedzi dostawy nowego Jaguara F-Type mają ruszyć początkiem 2020 roku.

Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type

2019-12-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Jaguar F-Type - odświeżone coupe oficjalnie debiutuje

Podobne artykuły i galerie