Logo

Jaguar F-Type - w Los Angeles zaprezentowano pakiety Design i Black

Jaguar F-Type miał swoja premierę w Paryżu, a teraz został pokazany na salonie w Los Angeles. Piękny roadster budzi wiele pozytywnych emocji, ale i tak Brytyjczycy postanowili pokazać coś więcej. Na amerykańskich targach zapowiedziano dwie wersje stylistyczne nowego sportowego modelu.

Jaguar F-Type Jaguar F-Type

F-Type trafi do salonów z dwoma pakietami stylistycznymi o nazwie Black i Design. Odmiany będą się różniły zastosowanymi lakierami oraz delikatnymi poprawkami stylistycznymi. Z tyłu znajdziemy między innymi dyfuzor. Auto ma zostać osadzone na wyjątkowych obręczach i zostanie wzbogacone unikatowymi wzorami tapicerki.

Jaguar F-Type Jaguar F-Type

Producent potwierdził plany wprowadzenia do sprzedaży trzech wariantów F-Type. Najsłabszy posiada 335-konny silnik V6. Mocniejsza wersja S generuje 375 KM. Topowa odmiana może z kolei poszczycić się silnikiem V8 generującym aż 488 KM. W każdym wariancie zastosowano automatyczną skrzynię przenosząca napęd na tylna oś.  Nie wiadomo ile będą kosztowały specjalne wersje, ale podstawowy model roadstera wyceniono na 69 000 dolarów.

Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type Jaguar F-Type

2012-12-03 - J.Kruczek

0

Komentarze do:
Jaguar F-Type - w Los Angeles zaprezentowano pakiety Design i Black

Podobne artykuły i galerie