Logo

Jaguar XKR-S - Arden przeprowadził kontrowersyjne zmiany

Jaguar XKR-S jest jednym z najpiękniejszych samochodów, jakie w ostatnim czasie wyjechały na drogi. Linia roadstera nawiązuje do klasyków przy równoczesnym zachowaniu nowoczesnych form. Tunerzy decydujący się na zmiany w tym modelu poprawiają głównie technologiczne aspekty i nie tykają strony stylistycznej.

Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden

Arden postanowił zmierzyć się ze stylistyką, co zapewne ucieszy część fanów kiczowatej motoryzacji. Naszym zdaniem roadster po zmianach wygląda delikatnie mówiąc, mało urodziwie.
Projektanci tunera przygotowali nowe zderzaki i progi. Nie zabrakło mało dyskretnych spojlerów, 20-calowych felg i krzykliwych końcówek wydechu.

Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden

Całość zatraciła swoją spójność i styl. Także połączenie czarnego i czerwonego w tym wypadku robi wrażenie nieprzemyślanego i niepasującego do samochodu. Tuner podkreślił jednak spore możliwości personalizacji roadstera. Klient może zmienić praktycznie każdy element, więc jest szansa na budowę całkiem przyzwoitego modelu. Niestety nie zdradozno cen poszczegółnych modyfikacji.

Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden Jaguar XKR-S Arden

2013-02-19 - J.Kruczek

0

Komentarze do:
Jaguar XKR-S - Arden przeprowadził kontrowersyjne zmiany

Podobne artykuły i galerie