Logo

Kia ProCeed - koreańska marka pokazała stylowe kombi

Kia coraz śmielej buduje swoją ofertę. Po interesującym modelu Stinger przyszła pora na ProCeed. Model ten występował już w ofercie, ale tym razem z trzydrzwiowego kompaktu zmienił się w samochód o nadwoziu shooting brake.
Kia ProCeed to stylowe kombi dla osób szukających praktycznego nadwozia, ale wyróżniającego się stylistycznie od innych pojazdów. Samochód teoretycznie bazuje na nowym Ceed, ale w kwestii nadwozia dzieli z nim jedynie maskę oraz przednie błotniki.

Kia ProCeed Kia ProCeed

Stylowe kombi jest o 5 mm dłuższe od standardowego kombi i może się pochwalić przestrzenią ładunkową o pojemności 594 l. Nowy model ma trafić do sprzedaży także w wersji GT-Line oraz GT. Co ważne auto nie będzie stało samym designem, ale też ma odpowiednio dobrze jeździć. Kia ProCeed korzysta z niezależnego zawieszenia, które zestroił Albert Biermann, twórca Hyundaia i30 N.

Kia ProCeed Kia ProCeed

Kombi będzie dostępne z silnikami z doładowaniem. W ofercie znajdziemy 1,0 o mocy 120 KM, 1,4 o mocy 140 KM oraz diesla 1,6 o mocy 136 KM. Na szczycie oferty znajdzie się odmiana GT z silnikiem 1,6 o mocy 204 KM. Wszelkie detale poznamy w październiku na salonie w Paryżu. Auto trafi do salonów na początku 2019 roku.

Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed Kia ProCeed

2018-09-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Kia ProCeed - koreańska marka pokazała stylowe kombi

Podobne artykuły i galerie