Logo

Lamborghini Huracan Evo - Novitec uszlachetnił włoską maszynę

Lamborghini Huracan Evo ma wszystko co powinien mieć samochód sportowy, ale Novitec dodał kilka szczegółów, które jeszcze bardziej uszlachetniają włoska maszynę. Tuner zastosował dość dyskretny bodykit opracowany w tunelu aerodynamicznym.
Projektanci firmy zastosowali drobne dodatki, w postaci nowego splittera, tylnego spojlera czy małych lotek. Całość mało się rzuca w oczy, a jednak robi wrażenie. Dodatkowe elementy wykonano z włókna węglowego i mogą występować w postaci gołej bądź polakierowanej na dowolny kolor. Tuner zapewnia, że dodatkowe elementy aerodynamiczne zwiększyły docisk, co zapewni lepszą przyczepność w zakrętach.

Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo

W nadkolach superauta znalazły się felgi Vossen obute w opony Pirelli P Zero. Zawieszenie zostało obniżone o 35 mm co poprawiło prezencję. Zastąpiono także układ wydechowy bardziej wydajnym. Novitec zadbał również o wnętrze obszywając kokpit skórą i Alcantarą. Lamborghini Huracan Evo nie otrzymało modyfikacji układu wydechowego, ale seryjna moc około 640 KM i moment obrotowy 600 Nm zapewniają odpowiednie fajerwerki w czasie jazdy.

Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo
Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo Lamborghini Huracan Evo

2020-04-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lamborghini Huracan Evo - Novitec uszlachetnił włoską maszynę

Podobne artykuły i galerie