Logo

Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Collector 2019 - specjalna wersja wyścigowego modelu

Lamborghini to jedna z nielicznych marek oferujących wyścigowe wersje swoich drogowych samochodów. Klienci chcący się ścigać mogą kupić gotową maszynę w salonie marki. Co więcej marka oferuje nawet limitowane wersje tych wyścigowych modeli. I tak dochodzimy do ostatniej takiej maszyny, jaką jest Huracan Super Trofeo Evo Collector 2019.
Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Collector 2019 został przedstawiony na specjalnej zamkniętej imprezie w Genewie. Wyścigowe superauto składa hołd manufakturze zegarków Roger Dubuis, która jest partnerem serii pucharowej poświęconej Huracanowi.

Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo

I co za tym idzie karoserię zdobią napisy z nazwą producenta zegarków. Dach zdobi bardzo ciekawa grafika inspirowana zegarkiem Excalibur Huracan Performante. Nie zabrakło też logotypów manufaktury. Wyścigowy model posiada także naniesione nazwy innych partnerów marki, choć nie są one tak okazałe. Nadwozie Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Collector 2019 zostało polakierowane na czarno i wzbogacone o złote detale. Te umieszczono na elementach dbających o doskonałe właściwości aerodynamiczne.

Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo

Producent nie zdradził w ilu egzemplarzach powstanie Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Collector 2019. Zapewne wszystkie szybko znajdą właścicieli.

Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo

2019-03-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lamborghini Huracan Super Trofeo Evo Collector 2019 - specjalna wersja wyścigowego modelu

Podobne artykuły i galerie