Logo

Lamborghini Huracan Torado - gustowne i efektowne modyfikacje od Novitec

Novitec zalicza się do wąskiej grupy firm potrafiących tuningować supersamochody ze smakiem. Ta firma umie zmienić seryjne wozy wydobywając ich najważniejsze i najpiękniejsze cechy. Dowodem jest kolejny projekt.

Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado

Ostatnio na warsztat Noviteca trafiło Lamborghini Huracan. Wyrasta on na nowego ulubieńca tunerów po Gallardo. Huracan tym razem został ubrany w dokładki zderzaków i progów oraz dyskretny spojler. To pozwoliło zaakcentować sportowy charakter auta. Modyfikacje dodały nieco agresji, ale nie zepsuły ogólnego wyglądu auta.

Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado

W nadkolach pojawiły się efektowne felgi o średnicy 21 cali z tyłu i 20 cali z przodu. Zdecydowano się także na obniżenie zawieszenia o 35 mm co dodatkowo poprawiło prezencję. W kwestii mechaniki wymieniono jedynie wydech. Tuner nie zdradził jednak czy doszło do jakiegoś wzrostu mocy. Nie było to jednak potrzebne, ponieważ 5,2-litrowe V12 już w serii radzi sobie całkiem dobrze.

Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado Lamborghini Huracan Torado

2015-07-17 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lamborghini Huracan Torado - gustowne i efektowne modyfikacje od Novitec

Podobne artykuły i galerie