Logo

Lamborghini Urus - Mansory przygotowało nowy pakiet modyfikacji

Lamborghini Urus ponownie zawitało w warsztacie Mansory. Tuner zdecydował się odświeżyć zeszłoroczny pakiet Venatus i nieco stonował jego krzykliwe elementy. SUV w wydaniu tej firmy nadal jest ostry i agresywny, ale zdaje się być nieco bardziej elegancki.
Nowe zderzaki z większymi wlotami powietrza oraz muskularna maska i spory splitter zmieniają design w jeszcze ostrzejszy. Nadkola otrzymały odpowiednie poszerzenia, a całość stanęła na efektownych kołach. W tyle znajdziemy trzy końcówki wydechu, spory dyfuzor oraz dodatkowe lotki na klapie bagażnika.

Lamborghini Urus Lamborghini Urus

Modyfikacje nadwozia mogą nie wszystkim się podobać, ale już wnętrze jest zaskakująco piękne. Czarno-czerwona tapicerka skórzana doskonale pasuje do charaktery włoskiego SUVa. Całość dopełniają detale z włókna węglowego nadające sportowego sznytu. Kokpit Urusa wygląda elegancko i sportowo zarazem.

Lamborghini Urus Lamborghini Urus

Lamborghini Urus Venatus to nie tylko wizualne modyfikacje, ale także zwiększona moc. Sercem włoskiego SUVa jest 4-litrowy silnik V8, który po modyfikacjach generuje 800 KM mocy i moment obrotowy 1000 Nm. Póki co nie ujawniono ceny modyfikacji.

Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus Lamborghini Urus

2020-03-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Lamborghini Urus - Mansory przygotowało nowy pakiet modyfikacji

Podobne artykuły i galerie