Logo

Mercedes C63 AMG Estate po wizycie w warsztacie ATT-Tec

Mercedes C63 Estate jest już w serii mocnym i szybkim kombi, po które chętnie sięgają tunerzy.  Najnowszy pakiet pochodzi od firmy ATT-Tec. Tuner zadbał o ciekawe zmiany przyczyniające się do znacznego zaostrzenia charakteru.

Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate

W kwestii wyglądu firma doszła do wniosku, ze zmiany nie są potrzebne i dodała jedynie efektowne felgi obute w opony Dunlop Sport Maxx GT. Postawiono na mechaniczne rozwiązania podnoszące wrażenia z jazdy i lepszą prezencję podczas szybkich przejazdów. Doskonałe brzmienie zapewnia wydech firmy Akrapovic. Wydobywa on z silnika V8 niemal wyścigowe brzmienie. Seryjne zawieszenie zostało zastąpione regulowanym odpowiednikiem firmy KW.

Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate

Jeżeli właściciel samochodu lubi szpanować to wysokość zawieszenia zmieni z pomocą specjalnej aplikacji w iPhone. W pakiecie zabrakło modyfikacji napędu. Tuner zdecydował na pozostawienie seryjnych parametrów, choć to zapewne pozostaje tylko kwestią portfela klienta. Można też się zgłosić do innych tunerów, którzy mają w swojej ofercie gotowe pakiety zwiększające moc.

Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate Mercedes C63 AMG Estate

2014-02-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mercedes C63 AMG Estate po wizycie w warsztacie ATT-Tec

Podobne artykuły i galerie