Logo

Mercedes E z dozą szaleństwa od Loewenstein

Mercedes klasy E jest limuzyną dla eleganckich i rozsądnych kierowców. Jednak sportowa odmiana wyposażona w wolnossące, 6,2-litrowe V8 AMG zmienia całkowicie charakter auta. W zasadzie ten silnik sprawia, że klasa E jest jednym z najpotężniejszych samochodów niemieckiej marki.

Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein

W serii jednostka napędowa generuje 507 KM oraz moment obrotowy godny wyczynowego bolidu. Firma Loewenstein zdecydowała się zwiększyć moc do 709 KM. W ten sposób otrzymamy praktycznie szalonego sedana mogącego z powodzeniem walczyć na torze z najszybszymi autami świata. Wzrost mocy uzyskano za sprawą zmiany wydechu oraz jednostki sterującej pracą silnika.

Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein

Wzrost mocy wymagał kilku innych zabiegów. I tak klienci otrzymają obniżone zawieszenie i nowe, 20-calowe felgi na które naciągnięto sportowe opony Michelin. To w zasadzie wszystkie zmiany wprowadzone przez tunera. Prezentowany pakiet może nie jest bogaty, ale posiada wszystko co potrzeba dla osób kochających jeździć. E-klasa AMG sama w sobie wygląda świetnie i nie potrzebuje obklejania spojlerami. Niestety nie znamy kosztu przeprowadzonych modyfikacji.

Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein Mercedes E od Loewenstein

2014-09-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mercedes E z dozą szaleństwa od Loewenstein

Podobne artykuły i galerie