Logo

Mini Baker Street i Bayswater formą uczczenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie

Igrzyska Olimpijskie są zawsze powodem do dumy dla krajów organizujących zawody.  Nie inaczej jest w przypadku Wielkiej Brytanii, co można zobaczyć miedzy innymi w posunięciach przedsiębiorców.

Mini Bayswater Mini Bayswater

Marka Mini postanowiła uczcić Igrzyska w Londynie wypuszczając dwie specjalne edycje swojego hatchbacka: Bayswater i Baker Street. Oba modele trafią do salonów wiosną bieżącego roku. Baker Street ma być przeznaczony dla indywidualistów lubiących ekstrawagancję.

Mini Bayswater Mini Bayswater

Z zewnątrz samochód polakierowano na szaro i ozdobiono dwoma czarnymi pasami. Jasna karoseria kontrastuje z czarnymi, 16-calowymi kołami. W modelach Mini Cooper znajdziemy też dach pomalowany na czarno z napisem "Baker Street". Wewnątrz znajdziemy unikalną kolorystykę kokpitu i skórzanej tapicerki oraz emblematy "Baker Street"

Bayswater będzie się wyróżniać błękitnym lakierem, ciekawymi lusterkami, 17-calowymi obręczami oraz podobnie jak "Baker Street" czarnym dachem. We wnętrzu postawiono na skórzaną tapicerkę z kontrastującymi przeszyciami, nakładki na progi oraz elementy pokryte fortepianową czernią. Olimpijskie Mini niestety nie otrzymały jeszcze ceny, ale patrząc na małą ilość przeróbek i brak informacji o limicie produkcji to nie powinna ona zwalać z nóg.

Mini Bayswater Mini Bayswater
Mini Baker Street Mini Baker Street Mini Baker Street Mini Baker Street

2012-01-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Mini Baker Street i Bayswater formą uczczenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie

Podobne artykuły i galerie