Logo

Nissan Juke-R - szalony crossover trafi do produkcji

Nissan Juke-R był niewątpliwie najciekawszym projektem japońskiego producenta w ostatnich miesiącach. Pomysł połączenia crossovera z podzespołami sportowego GT-Ra wydawał się początkiem żartem, ale z czasem samochód powstał. Okazuje się, że niezwykły model nie był tylko jednorazową zabawką, ale faktycznie trafi do produkcji.
Informacja o produkcji mocnego crossovera jest sporym zaskoczeniem, ale z pewnością ucieszyła wielu fanów marki. Osoby chcące zakupić niezwykłego Juke-a mogą już składać zamówienia, ale muszą się spieszyć. Nissan będzie przyjmował zgłoszenia jedynie przez cztery tygodnie. Po tym czasie ruszy produkcja krótkiej serii.

Nissan Juke-R Nissan Juke-R

Samochód zapewne będzie się cieszył sporą popularnością. Posiadanie miejskiego crossovera z 3,8-litrowym V6 pod maską jest czymś niezwykłym. Dzięki mocy 530 KM, Juke-R przyspiesza 0-100 km/h w czasie 3,7 sekundy, a jego prędkość maksymalna wynosi 260 km/h. Takie wartości robią niezłe wrażenie i zawstydzą nie jedno superato. Pierwsze egzemplarze szalonego Nissana trafią do klientów latem tego roku. Niestety ceny nie są znane.

Nissan Juke-R Nissan Juke-R
Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R Nissan Juke-R

2012-05-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Nissan Juke-R - szalony crossover trafi do produkcji

Podobne artykuły i galerie