Logo

Novitec przerobił Lamborghini Aventador S. Jeszcze więcej agresji

Novitec słynie z tuningu najszybszych samochodów świata. Każdy projekt tej stajni robi niesamowite wrażenie i pokazuje, że nawet z jeżdżących ideałów można wykrzesać coś więcej. Udowadnia to najnowszy projekt firmy.
Lamborghini Aventador ponownie trafił na warsztat firmy Novitec i zyskał na charakterze. Tuner przede wszystkim wzbogacił nadwozie o autorski body kit wykonany w całości z włókna węglowego. I tak na aucie pojawił się dodatkowy splitter, progi i bardziej rozbudowany dyfuzor oraz pokaźnej wielkości skrzydło. Wszystko podporządkowane uzyskiwaniu jeszcze lepszych właściwości jezdnych w zakrętach.

Lamborghini Aventador S Lamborghini Aventador S

Nie mogło zabraknąć jednego ze znaków rozpoznawczych tunera, a mianowicie  lżejszego wyczynowego układu wydechowego. Nie tylko zaoszczędził on 21 kg wagi, ale również dodał trochę mocy. Aventador S legitymuje się po zmianach mocą 763KM i przyspieszeniem 2.8s do pierwszej setki. W nadkolach znalazły się nowe felgi w rozmiarach 20-cali z przodu i 21-cali z tyłu robią. Całość dopełnia obniżone zawieszenie o 30mm.

Lamborghini Aventador S Lamborghini Aventador S
Lamborghini Aventador S

2018-03-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Novitec przerobił Lamborghini Aventador S. Jeszcze więcej agresji

Podobne artykuły i galerie