Logo

Opel Astra GTC - pakiet dla niecierpliwych od Steinmetz

Opel szykuje się do rynkowej premiery Astry OPC, która będzie jednym z najbardziej gorących hot hatchów na rynku. Niecierpliwi klienci oczekujący na najmocniejszy model zakupili już wersję GTC. Właśnie dla nich tuner Steinmetz przygotował specjalny pakiet.

Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz

Cały pakiet dodaje więcej agresji niemieckiemu kompaktowi. Dokładka przedniego zderzaka oraz poszerzone progi dodają karoserii nieco więcej charakteru. W tylnym zderzaku zapomniano o dyfuzorze, ale w zamian pomalowano dolną część na czarno, co ma przypominać element aerodynamiczny.

Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz


Nie najlepiej prezentują się końcówki wydechu zamieszczone pod zderzakiem. Profesjonalny tuner powinien je zintegrować z elementem nadwozia. Mimo to części użytkowników może się takie rozwiązanie podobać.

Nadwozie oprócz dodatkowych elementów pokryto naklejkami podkreślającymi linię auta. Astrę posadzono na 19-calowych obręczach z oponami Michelin lub Continental. Całość na obniżonym o 30mm zawieszeniu. Wewnątrz znajdziemy nakładki progowe z polerowanej stali oraz dywaniki z logo tunera. Zwykły licznik zastąpiono elektronicznym cyferblatem. Prezentowany pakiet nie zastąpi wersji OPC, ale pozwoli na zajęcie myśli w oczekiwaniu na premierę.

Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz
Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz Opel Astra Steinmetz

2011-12-07 - A. Ruciński

0

Komentarze do:
Opel Astra GTC - pakiet dla niecierpliwych od Steinmetz

Podobne artykuły i galerie