Logo

Porsche 911 Turbo S - zapowiedziano pakiety Lightweight Package i Sport Package

Porsche 911 Turbo S jest najnowszym cackiem niemieckiej marki i jeszcze nie zdążyło się zadomowić na drogach, ale już zapowiedziano dwa specjalne pakiety dla tego modelu. Producent zapowiedział zestawy noszące nazwy Lightweight Package i Sport Package.
Topowa odsłona kultowego modelu 911 z pakietem Lightweight Package zostanie nieco odchudzona. Sportowy model ma korzystać z cieńszych szyb, lżejszych foteli oraz wyjmowanej tylnej kanapy. Producent pozbędzie się również części wygłuszeń. W pakiecie opcjonalnie może się znaleźć także zaawansowane zawieszenie PASM oraz zmodyfikowany sportowy układ wydechowy. Wszystkie modyfikacje mają przynieść spadek masy o około 30 kg.

Porsche 911 Turbo S Porsche 911 Turbo S

Sport Package swoją nazwą wskazywałoby na modyfikacje dodające wydajności na torze. Tymczasem chodzi tu o pakiet stylistyczny obejmujący liczne dodatki nadwozia czy ciemne elementy. W wersji coupe zostanie użyty także dach z włókna węglowego. Nie ujawniono niestety ile kosztują takie dodatki, ale przy zakupie 911 Turbo S kilkanaście tysięcy w jedną czy drugą stronę nie powinno robić różnicy.

Porsche 911 Turbo S Porsche 911 Turbo S
Porsche 911 Turbo S Porsche 911 Turbo S Porsche 911 Turbo S Porsche 911 Turbo S Porsche 911 Turbo S

2020-03-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Porsche 911 Turbo S - zapowiedziano pakiety Lightweight Package i Sport Package

Podobne artykuły i galerie