Logo

Seat Leon ST Cupra Carbon Edition - debiut ciekawej wersji limitowanej

Seat Leon ST Cupra zalicza się do grupy najbardziej emocjonujących kombi na rynku. Model ten ma pazur. Brytyjski oddział marki rozpoczął przyjmowanie zamówień na limitowaną wersję Carbon Edition.
Seat Leon ST Cupra Carbon Edition doczeka się produkcji zaledwie 50 egzemplarzy. Każda sztuka została wyceniona na 35 575 funtów. Producent nie pokusił się o techniczne modyfikacje napędu. Oznacza to, że pod maska pracuje dobrze znany dwulitrowy silnik TFSI o mocy 296 KM. Napęd trafia na wszystkie koła za pośrednictwem dwusprzęgłowego automatu.

Seat Leon ST Cupra Carbon Edition Seat Leon ST Cupra Carbon Edition

Carbon Edition głównie zawiera dodatki stylistyczne z włókna węglowego. Producent zastosował carbonowe dokładki do przedniego zderzaka i na progi oraz tylny dyfuzor. Faktura carbonu jest obecna również na elementach 19-calowych felg. Za kołami znalazły się nowe zaciski i większe tarcze hamulcowe od Brembo.

Seat Leon ST Cupra Carbon Edition Seat Leon ST Cupra Carbon Edition

W kokpicie zagościły bardziej sportowe fotele. Jeżeli chodzi o nadwozie to jest ono dostępne tylko w jednym szarym kolorze Monsoon Grey. Seat Leon ST Cupra Carbon Edition prezentuje się bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że taka edycja trafi także do innych krajów, tym bardziej, że na fotografiach widzimy model z kierownicą po lewej stronie.

Seat Leon ST Cupra Carbon Edition

2018-07-30 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Seat Leon ST Cupra Carbon Edition - debiut ciekawej wersji limitowanej

Podobne artykuły i galerie