Logo

Tesla Model S Shooting Brake - elegancki kombi na bazie elektrycznej limuzyny

Tesla Model S jest przestronnym pojazdem, ale od dawna klienci marki chcieli zobaczyć jeszcze pojemniejsze kombi. Niestety producent pozostał głuchy na prośby, a z pomocą przyszły inne firmy jak RemetzCar.
Próby budowy kombi na bazie elektrycznej limuzyny miały miejsce już wcześniej, ale dopiero RematzCar zrobiło to naprawdę elegancko. Prezentowany na zdjęciach egzemplarz powstał na bazie projektu Nielsa van Roija. Samochód zbudowano na zlecenie holenderskiego kolekcjonera Florisa de Raadt. Cały pojazd bazuje na limuzynie i w napędzie nie zaszły żadne zmiany. Zmieniło się za to nadwozie, które stało się bardzo eleganckim kombi.

Tesla Model S Shooting Brake Tesla Model S Shooting Brake

O elegancki wygląd dbają chromowane detale oraz ekskluzywna zieleń nadwozia. We wnętrzu użyto wysokiej jakości skór aby nadać bardziej luksusowego wyrazu. Oficjalny debiut Tesli Model S Shooting Brake ma mieć miejsce w czasie konkursu elegancji Paleis Het Loo w Holandii. Impreza odbędzie się w przyszłym miesiącu. Tutaj warto podkreślić, że nie mamy do czynienia z pojedynczym egzemplarzem. RemetzCar ma w planie budowę kolejnych 20 sztuk. Na razie nie znamy ich cen.

Tesla Model S Shooting Brake Tesla Model S Shooting Brake
Tesla Model S Shooting Brake Tesla Model S Shooting Brake Tesla Model S Shooting Brake Tesla Model S Shooting Brake

2018-05-31 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Tesla Model S Shooting Brake - elegancki kombi na bazie elektrycznej limuzyny

Podobne artykuły i galerie