Logo

Volkswagen Passat Executive - specjalna wersja autorstwa brytyjskiego oddziału

Oddział Volkswagena w Wielkiej Brytanii postanowił przyciągnąć do siebie nowych klientów. W tym celu przygotował specjalną edycje Passata o nazwie Executive. Auto wyróżnia się na tle podstawowych modeli bardziej eleganckim wyglądem i lepszym wyposażeniem. Choć pojazd będzie dostępny tylko na rynku brytyjskim to jest on wart uwagi.

Volkswagen Passat Executive Volkswagen Passat Executive

Passat Executive z zewnątrz wyróżnia się 17-calowymi felgami Michigan, chromowanymi akcentami nadwozia i czarnymi relingami w przypadku wersji Kombi. Te pozornie niewielkie zagrywki stylistyczne nadały autu bardzo eleganckiego wyrazu.

Volkswagen Passat Executive Volkswagen Passat

Specjalna edycja otrzymała bogate wyposażenie dzięki czemu zwiększył się komfort kierowcy i pasażerów. W kokpicie znajdziemy nawigację satelitarną, skórzaną tapicerkę, automatyczne światła, elektrycznie regulowany fotel kierowcy oraz tempomat. Wariant Executive został wyceniony na 22 900 funtów w przypadku sedana i 24 310 funtów w wersji kombi. Mamy nadzieję, że podobna wersja zadebiutuje prędzej czy później na innych rynkach w tym w Polsce. To już jednak zależy od lokalnych oddziałów niemieckiej marki.

Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat

2014-01-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Volkswagen Passat Executive - specjalna wersja autorstwa brytyjskiego oddziału

Podobne artykuły i galerie