Logo

Volkswagen Passat będzie drogi. Zdradzono ceny nowej generacji

Volkswagen zdradził ceny nowego Passata. Wiele osób czekało na oficjalny cennik i zgodnie z podejrzewaniami tanio nie będzie. Podstawowy wariant sedana został wyceniony na kwotę 90 790 złotych. Najtańsze kombi to wydatek 95 190 złotych.

Volkswagen Passat Volkswagen Passat

Volkswagen dawno przestał być autem dla ludu. Widać to w cenach nowego Passata. Większość konkurentów rynkowych jest znacznie tańsza. Niemiecka marka tłumaczy taki stan rzeczy prestiżem i wysokim standardem wyposażenia. I tak podstawowy model posiada takie udogodnienia jak trójstrefowa klimatyzacja, fotochromatyczne lusterko wsteczne, czujnik deszczu, tylne światła LED, system Front Assist z awaryjnym hamowaniem oraz wszystkie możliwe rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.

Volkswagen Passat Volkswagen Passat

Sprzedaż nowego Passata ma się rozpocząć w listopadzie. Wtedy też poznamy ceny innych wersji i kompletną listę wyposażenia. Mimo dość wysokiej ceny można założyć, że najnowsza generacja będzie kontynuować sukcesy Passata. Ciężko uwierzyć, aby klienci mieli się odwrócić od jednego z najpopularniejszych modeli na rynku.

Volkswagen Passat Volkswagen Passat

2014-08-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Volkswagen Passat będzie drogi. Zdradzono ceny nowej generacji

Podobne artykuły i galerie