Logo

Volkswagen Passat nowej generacji oficjalnie

Volkswagen w końcu zaprezentował ósmą generację Passata. Niemiecki model zdecydowanie dojrzał i prezentuje się dużo lepiej od poprzednika. Passat zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami jest znacznie bardziej dynamiczny z wyglądu.
Passat jest teraz nieco niższy i szerszy dzięki czemu potężne auto prezentuje się bardzo dobrze. Z przodu reflektory LED płynnie przechodzą w linie nadwozia i całość sprawia wrażenie bardzo zwartej i przemyślanej konstrukcji. Stylistyka nie jest powalająca, ale reprezentuje wszystko to do czego przyzwyczaił nas Volkswagen.

Volkswagen Passat Volkswagen Passat

Nowy Passat jest średnio o 88 kg lżejszy od poprzednika. To zaś znajdzie odzwierciedlenie w osiągach i spalaniu. We wnętrzu znajdziemy sporo nowości. Zegary zastąpił 12-calowy wyświetlacz informacyjny. Drugi ekran zagościł natomiast na desce rozdzielczej.

Volkswagen Passat Volkswagen Passat

Oczywiście producent zadbał o bogatą ofertę silników. Klienci wybiorą 10 jednostek o mocach od 120 do 280 KM. Nie mogło zabraknąć w ofercie hybrydy opartej na silniku 1,4 TSI o łącznej mocy 211 KM. Oficjalna premiera ma mieć miejsce w październiku na salonie w Paryżu. Wkrótce po tym ruszy sprzedaż, ale już można zamawiać Passata. Cena podstawowa to 25 875 euro.

Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat Volkswagen Passat

2014-07-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Volkswagen Passat nowej generacji oficjalnie

Podobne artykuły i galerie