Logo

Volkswagen Phaeton doczekał się liftingu

Phaeton znika z kolejnych rynków, ale nie w Chinach, gdzie limuzyna przechodzi drugą młodość. Właśnie z myślą o tym rynku przeprowadzono lifting luksusowego modelu. Zmiany powinny pozwolić Phaetonowi przetrwać na rynku jeszcze kilka lat.

Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton

Odświeżony Phaeton może się pochwalić przeprojektowanym przednim zderzakiem i grillem oraz oświetleniem LED. Jako standard pojawił się także panoramiczny dach z elektrycznie sterowanym szyberdachem. W tyle zastosowano światła LED, a także nieco przeprojektowaną klapę oraz zderzak.

Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton

Phaeton ma być dostępny w czterech wersjach silnikowych: 3,0, 3,0 T, 3,6 oraz 4,2. W każdym wypadku mamy do czynienia z jednostkami benzynowymi. Limuzyna ma kosztować w Chinach minimum 122 300 dolarów. Azjatyccy klienci bardzo cenią ten model, choć jego konstrukcja pamięta początki XX wieku. To oraz brak prestiżu marki sprawiły, że w Europie limuzyna nie odniosła sukcesu.

Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton Volkswagen Phaeton

2015-06-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Volkswagen Phaeton doczekał się liftingu

Podobne artykuły i galerie