Logo

Volvo V40 - Heico Sportiv pracuje nad rodzinnym kompaktem

Heico Sportiv zajmuje się modyfikacją samochodów Volvo i jest blisko związane z producentem. Między innymi, dlatego tuner otrzymał już dostęp do modelu V40, którego pierwsze zdjęcia po modyfikacji trafiły do sieci. Pakiet jest tym bardziej interesujący, ponieważ szwedzki kompakt jeszcze nie trafił do sprzedaży.

Volvo V40 Heico Sportiv Volvo V40 Heico Sportiv

Nowy model zadebiutuje dopiero we wrześniu, dlatego szczegóły modyfikacji poznamy dopiero na jesień. Firma przedstawiła jednak ogólny zarys modyfikacji, a te zostały wykonane na dość szeroką skalę. Mechanicznie będziemy mieli do czynienia z nową jednostką sterującą pracą silnika. Inżynierowie zadbali o nowy układ wydechowy oraz obniżone i utwardzone zawieszenie. Dzięki temu rodzinny hatchback będzie znacznie szybszy i stabilniejszy w zakrętach.

Volvo V40 Volvo V40

Nadwozie samochodu otrzymało agresywny, ale elegancki body kit. Całość uzupełniają efektowne obręcze z lekkich stopów. Nie zdradzono, czy będziemy mieli do czynienia ze zmianami we wnętrzu, ale znając tunera możemy być pewni zmian. Pakiet prezentuje się bardzo dobrze i ma wejść do oferty salonów Volvo. W ten sposób tuner ma szanse na niezłe zarobienie. Teraz pozostaje jedynie czekać na premierę Volvo V40.

Volvo V40 Volvo V40 Volvo V40 Volvo V40 Volvo V40

2012-06-08 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Volvo V40 - Heico Sportiv pracuje nad rodzinnym kompaktem

Brander 2015-06-16 23:31

Kurde... żałuję, że nie mój budżet. W wersji od Heico jest ładniejszy niż wszystkie S'ki, TypeRy itp. razem wzięte. Ciekawe jak sprawdziłby się na track dayu?

Podobne artykuły i galerie