Logo

Volvo V40 - Heico Sportiv zaprezentowało kompletny pakiet modyfikacji

Heico Sportiv zajmuje się modyfikacjami samochodów marki Volvo. Nadworny tuner Szwedów zaprezentował jakiś czas temu pakiet szykowany z myślą o kompakcie V40. Dziś możemy podziwiać efekt prac, który robi naprawdę rewelacyjne wrażenie.

Volvo V40 Heico Sportiv Volvo V40 Heico Sportiv

Tuner zadbał o wszystko, co tylko można zmodyfikować. Nadwozie wzbogacono delikatnym bodykitem poprawiającym wygląd ładnego kompaktu. Projektanci zmienili zderzaki, dodali delikatne spojlery i oczywiście zadbali o tylny dyfuzor. Całość robi świetne wrażenie i sprawia, ze rodzinny V40 prezentuje się niczym szosowa wyścigówka.
 

Volvo V40 Heico Sportiv Volvo V40 Heico Sportiv

Odpowiednie zmiany w komputerach sterujących pracą silnika zapewniają wzrost mocy od 5 do 15% w zależności od jednostki. Nowy pakiet nie mógł się obejść bez obniżenia i utwardzenia zawieszenia. Klienci będą mogli wybrać obniżenie o 20 mm, 30 mm i 40 mm. Samochód osadzono na felgach z lekkich stopów dostępnych w rozmiarach 18 i 19 cali. Prezentowane modyfikacje będą dostępne w postaci kompletnego pakietu bądź pojedynczo w salonach producenta. Niestety nie opublikowano jeszcze oficjalnego cennika.

Volvo V40 Heico Sportiv Volvo V40 Heico Sportiv Volvo V40 Heico Sportiv Volvo V40 Heico Sportiv Volvo V40 Heico Sportiv

2012-09-13 - J.Kruczek

0

Komentarze do:
Volvo V40 - Heico Sportiv zaprezentowało kompletny pakiet modyfikacji

Podobne artykuły i galerie